Restauracja

Kuchnia to nasza pasja. Klient, który zatęskni za naszą kuchnią to nasz cel.

 

Nasza restauracja oferuje smaczne dania z karty oraz specjalnie przygotowane przez Szefa Kuchni Dania Dnia. Codziennie rano, wybieramy najlepsze lokalne produkty i przygotowujemy pyszne jedzenie dla klientów naszej restauracji. Używamy tylko najwyższej jakości składników aby przygotowane przez nas potrawy smakowały wybornie i zawierały pełnowartościowe składniki.

Jesteś tym co zjesz – to powiedzenie nabiera coraz większego znaczenia w czasach śmieciowego jedzenia oraz masowej produkcji artykułów spożywczych przy postępującej degradacji środowiska naturalnego. Zdajemy sobie sprawę, że jesteś świadomy powyższych zagrożeń i dlatego w naszej kuchni ogromną wagę przykładamy do tradycji oraz naturalnych składników wykorzystywanych do przygotowania potraw. Nie idziemy na kompromisy mając na uwadze zdrowie oraz gusta naszych klientów. Ofertę dań restauracyjnych wzbogaciliśmy o pyszne przetwory i produkty znajdujące się w naszej Spiżarni. Możecie je zabrać ze sobą do domu i delektować się nimi przez resztę tygodnia.

W naszej karcie dań znajdziecie tradycyjne i smaczne potrawy kuchni polskiej od żurku kujawskiego przygotowanego na naturalnym zakwasie po delikatne polędwiczki wieprzowe w sosie śmietanowym. To kuchnia dla tych, którzy cenią sobie dobry smak oraz tradycję. Nasz Szef Kuchni to człowiek z pasją tworzenia niespotykanych wrażeń kulinarnych. Jeśli chcesz spróbować czegoś wyjątkowego to serdecznie polecamy przygotowywane codziennie Dania Dnia. To tutaj tradycja przeplata się z nowatorskim podejściem do gotowania.

Każdy dzień warto rozpocząć od treściwego i smacznego śniadania. Dlatego w godzinach porannych zapraszamy Was na śniadanie, które serwujemy w formie bufetu szwedzkiego. Szeroka gama pysznych potraw pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie oraz najeść się do syta.


Poznaj naszą kartę dań oraz zobacz jedne z kilku Dań dnia. Smacznego 😉

  

 

Sorry:

- Instagram feed not found.

 

back+button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *