spiżarnia

 

Spiżarnia Harasówka powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie na tradycyjne produkty. Te wyroby przygotowane są z myślą o dłuższej trwałość abyście mogli cieszyć się nimi w domu.

Wszystkie produkty przygotowujemy dla Was według tradycyjnych przepisów często już zapomnianych. Chcemy przypomnieć Wam tradycyjne smaki w oparciu o świeże i naturalne składniki. W naszej ofercie znajdziecie sałatki, desery oraz produkty tradycyjne takie jak wędliny, wędzonki, kiełbasy, potrawy w słoiku, smarowidła i pasztety. Staramy się na bieżąco wprowadzać ciekawe nowości. Dwa razy w miesiącu do sprzedaży trafiają nowe produkty, to dzięki Wam i Waszym pomysłom rozwijamy i udoskonalamy nasze receptury. Jeżeli nowości smakują klientom, mają szansę wejść na stałe do menu spiżarni.

Przygotowane produkty mają niepowtarzalny smak i aromat dzięki naturalnym sposobom wytwarzania jakim są poddawane. Dla przykładu tradycyjny wyrób kujawski jakim jest półgęsek jest poddawany długim procesom suszenia, wędzenia i leżakowania aby mógł uzyskać swój niepowtarzalny smak. Wszystkie nasze wyroby to gwarancja doskonałego smaku oraz jakości. Oprócz walorów zdrowotnych ponownie możecie odkryć na nowo regionalne przysmaki.

W codziennej dostępnej ofercie znajduje się sałatki, desery oraz produkty tradycyjne.

 

Gorąco zapraszamy i życzymy smacznego 😉

W przygotowanych przez nas potrawach mogą znajdować się śladowe ilości alergenów oraz ich pochodnych (ziarna zbóż, jajka, ryby, soja, mleko, orzechy, seler, gorczyca, sezam)