Wycieczki

20160908_103048


Jeśli jesteś organizatorem wycieczki, pilotem lub kierowcą grupy zorganizowanej i szukasz smacznego posiłku oraz dobrego miejsca na postój to trafiłeś w odpowiednie miejsce.

W specjalnej ofercie przygotowaliśmy pyszne potrawy, które zaspokoją głód przed dalszą podróżą. Cieszyć będą Wasze podniebienia oraz nie zrujnują portfela. Dzięki nowoczesnej kuchni oraz zaangażowaniu naszego personelu jesteśmy w stanie sprawnie i szybko obsłużyć nawet grupę do 160 osób. Nasza restauracja dysponuje dużym parkingiem dla autokarów oraz ogrodem z oczkiem wodnym, gdzie Państwa uczestnicy mogą odpocząć przed dalszą podróżą. Toruń to stare gotyckie miasto znajduje się tylko 15km od naszej lokalizacji. Bliskość Torunia, duży dostępny parking oraz doskonała kuchnia stwarzają idealne warunki dla pobytu Państwa wycieczki.

Nasze wieloletnie doświadczenie przy obsłudze wycieczek pozwoliło wypracować wygodną i nowoczesną formę współpracy. Korzysta z niej już wielu naszych regularnych klientów. Jeśli i ty chcesz skorzystać z tych możliwości zapraszamy do współpracy.


Jak to działa ?

Aby skrócić proces typowego zamawiania potraw na miejscu w restauracji lub telefonicznego uzgadniania menu przygotowaliśmy dla Was formularz zamówienia online. Formularz zamówienia możecie wypełnić uwzględniając życzenia wszystkich uczestników wycieczki w trakcie podróży. Wypełnianie formularza jest bardzo proste i intuicyjne. Należy wpisać tylko liczbę sztuk zamawianych potraw i napojów. Formularz automatycznie przeliczy dla Was koszt całego zamówienia. Po wypełnieniu koniecznych pól oznaczonych gwiazdką (dane klienta, data przyjazdu, godzina, adres e-mail, telefon, dane do faktury) należy kliknąć na wyślij. Po otrzymaniu maila nasz pracownik skontaktuje się z Państwem i potwierdzi naszą gotowość i dostępność.


Jakie korzyści?

  • Oszczędzamy Was czas – uczestnicy wycieczki dzięki zamówieniom online dokonują wyboru potraw już w czasie jazdy bez konieczności ustalania tego na miejscu. W lokalu często zabiera sporo czasu i powoduje często zbędne zamieszanie.
  • Oszczędzamy Nasz czas dzięki czemu możemy zaproponować Waszym uczestnikom smaczne posiłki w niższej cenie i darmowy posiłek dla pilota i kierowcy.
  • Gwarantujemy wysoką jakość potraw oraz sprawną i szybką obsługę. To wszystko dlatego, że wiemy kiedy, ile i co mamy dla Was przygotować.

Aby skorzystać z oferty dla grup zorganizowanych wystarczy aby liczba uczestników wyniosła co najmniej 20 osób.

Istnieje możliwość ustalenia cen indywidualnych przy współpracy długofalowej. Serdecznie zapraszam do kontaktu celem ustalenia specjalnych warunków współpracy.

Tel. 514 762 749 – manager obiektu

marketing@harasowka.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *