Hotel

Lokalizacja i Atrakcje

 

Nasz obiekt zlokalizowany jest w Gniewkowie. Położony na skraju Puszczy Bydgoskiej to doskonała baza wypadowa do Gotyckiego Torunia (18 km), Tężni Ciechocińskich (22 km) oraz Solanek Inowrocławskich (14 km). Amatorzy aktywnego wypoczynku odpoczną od zgiełku miasta w trakcie pieszych lub rowerowych wycieczek po leśnych bezdrożach oraz ciekawych miejscach w najbliższej okolicy.

 

Oszczędź nawet 15%!

Zarezerwuj swój pokój na naszej stronie internetowej i nie płać prowizji w booking.com
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt +48 52 355 80 78

 

Komfortowe Pokoje

Do Waszej dyspozycji są komfortowe dwu i jednoosobowe pokoje z pełnym wyposażeniem w tradycyjnym stylu. Dla klientów, którzy planują dłuższy pobyt u nas na życzenie możemy doposażyć pokój w inne niezbędne akcesoria. Przy obiekcie znajduje się w pełni monitorowany parking

Doskonałe śniadania

Oprócz komfortowych pokoi serwujemy również doskonałe śniadania dla naszych gości. Na naszym stole śniadaniowym znajdziesz tradycyjne i świeże wyroby przygotowane przez nas oraz naszych lokalnych dostawców. Tylko u nas na stole śniadaniowym gości wędlina własnego wyrobu oraz tradycyjne przetwory kujawskie. Będziesz czekał z utęsknieniem na każdy poranek w naszej restauracji hotelowej.

Tarasy i ogród

U nas też rozpoczniesz swój dzień od ulubionej kawy na świeżym powietrzu. W okresie letnim możesz delektować się smacznymi posiłkami w naszym ogrodzie spoglądając na pluskające ryby w pobliskim stawie.


Nasze pokoje

Wybierz pokój dla siebie

  • Wifi

  • Tv sat

  • Prysznic

  • Śniadanie

  • Parking

  • Monitoring

lokalizacja

Ta strona używa cookies

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w

Polityce prywatności.

Skip to content