Spiżarnia

Spiżarnia

Codziennie rano, wybieramy najlepsze lokalne produkty i przygotowujemy pyszne jedzenie dla klientów naszej restauracji.

Chcemy aby nasze potrawy dzięki lokalnym i dobrym składnikom oraz naszych umiejętnościach smakowało wybornie.

Przejdź do sklepu

  • WITAMY W NASZEJ SPIŻARNI !

    Miłośnicy tradycyjnych i oraz zapomnianych receptur znajdą coś dla siebie w naszej Spiżarni. Znajdziecie tu produkty o dłuższej trwałość abyście mogli cieszyć się nimi w domu. Chcemy przypomnieć Wam bogate dziedzictwo tradycyjnych smaków oparte na naturalnych składnikach. W naszej ofercie znajdziecie produkty tradycyjne takie jak wędliny, wędzonki, kiełbasy, przetwory w słoiku, smarowidła i pasztety. Nasze produkty możecie nabyć bezpośrednio u Nas w restauracji oraz w wygodny sposób w naszym sklepie internetowym. Sprawdź aktualną ofertę Spiżarni.
  • BEZ KONSERWANTÓW

    Dbamy o to aby przygotowane produkty miały niepowtarzalny smak i aromat. Stosujemy tradycyjne często długie sposoby wytwarzania produktów. Tradycyjne zabezpieczamy poprzez Wędzenie, pasteryzowanie oraz zasalanie. Nasze produkty zabezpieczamy starymi sposobami, z których korzystali nasi przodkowie. Nie stosujemy, żadnych środków konserwujących. Produktu dzięki temu są zdrowe, bezpieczne i bogate w prawdziwe składniki naturalne i odżywcze.
  • TRADYCYJNE RECEPTURY

    Dla przykładu tradycyjny wyrób kujawski jakim jest półgęsek jest poddawany długim procesom suszenia, wędzenia i leżakowania aby mógł uzyskać swój niepowtarzalny smak. Odkrywamy dla Was na nowo regionalne bogactwo przysmaków abyście mogli cieszyć się ich walorami zdrowotnymi.

 

Chcesz być informowany na bieżąco o tym co dzieje się w naszej spiżarni, nad czym pracujemy oraz kiedy i jakie produkty trafiają na sprzedaż?
Chciałbyś otrzymywać kupony rabatowe i specjalne zniżki dla stałych klientów?
Zapraszamy Cię do grona ludzi ceniących zdrowie i dobre jedzenie !

Opinie gości

Cenimy zdanie naszych gości

lokalizacja

Ta strona używa cookies

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w

Polityce prywatności.

Skip to content